| Metin2Empire a întrebat:

'Salut TPU. Tata vrea sa cumpere o pisica persana alba dar mai am si un soricel(hamster sirian).A zis ca o sa cumpere pisica dupa ce moare soricelul dar nu a facut nici un an soricelul...Nu prea am rabdare pana sa moara si in plus, nu vreau sa moara...Ce sa fac sa il conving? Dupa cum e el e imprevizibil, te trezesti cu pisica saptamana viitoare dar nu se stie. Pisica va ataca soricelul? Merci.Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicile Persane sunt lenese, dorm aproape toata ziua. Nu cred ca va ataca soricelul daca tu il vei tine in alta camera. Tine-l departe de pisica si ai grija ca pisica sa nu intre in camera aia sau unde il vei tine tu. Sa stii ca pisicile cu ochi albastri sunt surde, am auzit si cred ca este adevarat asa ca mai bine ai lua una cu ochi galbeni. Si nu-ti fa griji, hamsterul o va duce bine intr-o alta camera daca tu il vei ingriji in fiecare zi!