| lrls a întrebat:

Va rog dați-mi niște site-uri bune de unde pot cumpăra un mascul de persana in buzau sau in cel mai rău caz in bucuresti.pretul sa fie maxim 350 lei.multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie aici:canisapremium@gmail.com sau suna la 0733211977; 0765411252; 0748794117
Sint foarte seriosi si asigura si transportul.Mult noroc.

| lrls explică (pentru anonim_4396):

Buzau sau Bucuresti? Cât costa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru lrls):

Firma nu este din zona, dar sint foarte seriosi.Fiica mea, tocmai a primit ieri la Ploiesti un bichon maltez.Au venit special cu ambulanta veterinara; dau si carnet de sanatate cu vaccinurile la zi.Din cite am inteles, livreaza orice rasa de ciini sau pisici.Pretul il stabilesti cu ei.Numai bine.