| curious01 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un catel Border Collie, sa fie din Iasi sau judetul Suceava, daca aveti de vanzare sau daca stiti cunoscuti sau ceva care au, va rog raspundeti-mi aici, as fi recunoscator, am tot cautat pe publi24 si olx, dar n-am gasit, multumesc de ajutor.

2 răspunsuri:
| Anonim744652 a răspuns:

Dacă îți iei de pe site uri ai grija sa fie de rasa
E mi am luat pisica de rasa de pe OLX și după acea am adat ca nu e de rasa

| Anonim744652 a răspuns:

Dacă îți iei de pe site uri ai grija sa fie de rasa.
E mi am luat pisica de rasa de pe olx și după acea am adat ca nu e de rasa.