| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa-mi cumpar un catel Border Collie, sa fie din Iasi sau judetul Suceava, daca aveti sau daca stiti, va rog raspundeti-mi aici, as fi recunoscator, am tot cautat pe publi24 si olx, dar n-am gasit, multumesc de ajutor.

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Hey TPU, nu mai spama zilnic acest site cu doar 2 intrebari. Streseaza-i pe aia din MD.

| curious01 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Ba caracter infect, te-am intrebat ceva personal, sau te incurc eu cu ceva? am voie sa pun ce intrebari vreau, de unde vreau, atat timp cat respect regulamentul, vad ca doar pe tine, sau raspunzi ca sa fii campionul zile? asta e, stiu...da-mi adresa ta de mail sau skype, sa vorbim ca intre oameni

| SasNetRomania a răspuns (pentru curious01):

Caracter infect esti chiar tu, ca pui aceleasi intrebari de 10 ori pe zi. Daca vezi ca nu ai primit raspuns nu mai insista copilas. Esti atat de prost incat nu sti ca acel baner cu "campionul zilei" ramane daca ai fost macar odata campion.laughing Nu am ce date de contact sa iti dau ca nu vorbesti cu, copii prosti facuti gramada. Salutare.

| Theo015 a răspuns:

Caută si pe olx!