| UnSimpluRoman a întrebat:

vreau sa stiu si eu la bleach la filme daca filmele trebui sa le vad dupa ce termin anime-ul sau fiecare film la un anumit episod sa fie la acelasi timp sau asa?

Răspuns Câştigător
| Asriel a răspuns:

Hei,
Din cate stiu, aceste filme apar in perioada desfasurarii seriei anime. Deci poti viziona filmele in timp ce urmaresti si Bleach, dar e in regula sa urmaresti si dupa ce termini.

| UnSimpluRoman explică (pentru Asriel):

Da...dupa raspunsul tau cred ca o sa astept sa termin seria si dupa sa le vizionez... oricum astept sa vad daca o sa imi mai raspunda cineva la intrebare.

1 răspuns: