| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Mereu am visat sa calaresc, asa ca asta vreau si acum. Exista niste scoli de calarie in Romania? de exemplu vara cam o luna. Daca da, cam care ar fi preturile? mersi frumos

Răspuns Câştigător
| Annamaria_6326 a răspuns:

Exista un centru de echitatie la Baneasa pretul este de 50 de lei pe ora si daca sti sa calaresti te lasa sa inchiriezi un cal pentru. a te plimba prin zona.

2 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Jeeesss,
Eu am avut saptamana trecuta ocazia sa cunosc un profesor de echitatie (calarie) si mie mi-a spus ca cere cam 350 RON pentru 10 lectii. Probabil pretul e mare datorita faptului ca e singurul centru de calarie foarte aproape de localitatea in care ma aflu, dar fi linistita ca poti gasi si mai ieftin.
Pa, pa

| Axi_9683 a răspuns:

Buna! si eu fac echitatie dar eu fac printr-un proiect.De scoli nu prea stiu...eu fac in Satu Mare.Pretul unei ore de echitatie este ~ 50 lei
happy