| Bertha_Popescu_1998 a întrebat:

Un Bichon are voie sa manance carne crudă de pui (fara oase)?

Răspuns Câştigător
| apocalipsa555 a răspuns:

Nu este recomandat, dar nici interzis

5 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Are voiewinking

| Prezidentul a răspuns:

Nu-i da cruda.

| neutrino a răspuns:

De obicei nu este recomandat ca un animal de companie sa manance carne cruda, chiar daca aceasta este de pui.

| GioglovanA a răspuns:

Daca vrei sa ii faci rau, dai carne cruda.Carnea cruda nu este recomandata nici unui caine de talie mare, d-apoi unui de talie mica si sensibil cum este bichonul. Daca vrei poti sa ii dai carne fiarta sau prjita, dar sa fie foarte slaba.In niciun caz carne cruda!

| Mihaisiatat06 a răspuns:

Da