| myname93 a întrebat:

Unde se afla bordeluri in Targoviste (daca exista)?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu sant, doar daca suni direct la numarul lor pune afis pe net

| myname93 explică (pentru mgtow):

Cum adica afis? In caz ca gasesc numarul de telefon al unuia sa il pun pe net? La asta te refereai?

| mgtow a răspuns (pentru myname93):

Au ele anunturi puse cu numar de contact

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oficial nicaieri. Neoficial da dar te poti alege cu o boala venerica daca nu folosesti protectie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bordeluri nu exista, ca asta ar presupune ca prostitutia ar fi legala

| Mitărci_Deceneu_1999 a răspuns:

La periferie in partea de est langa blocurile cu 5 etajewinking au acolo am fost dar sunt numai jeguri numa una e frumoasa dar e scumpa cere 500 pe noapte

| myname93 explică (pentru Mitărci_Deceneu_1999):

O adresa ceva? Macar strada si niste informatii despre cum arata locul.