| Mihaela_5801 a întrebat:

Salut, unul din hobbies mele este sa scriu! As vrea sa vad parerile voastre!
"Eu mama te iubesc enorm"
Gindul meu la tine zboara
Sizimbetul dispare
Si visele se sterg si mor
Si totul pare trecator...
As vrea sa pot sa te ating
Dar estiasa departe!
As vrea sa pot sa-ti sar in brate
Dar nu estilinga mine...
as vrea acum in ochi sa te privesc
Sa-ti spoon ca te iubesc
Ca viata fara tine
Nu mai are rost!
As vrea sa-ti spoon atitea lucruri
Dar ma rezum la unul...
Eu mama te iubesc enorm
Si te astept in visul cel de miine
Sa-mi spooi ca m aiubesti
si n-ai uitat de mine! sad

4 răspunsuri:
| TommyMiller a răspuns:

Spoon/spun,spui/spui,estiasa/esti asa,estilanga/esti lânga, sizimbetul/si zâmbetul, miine/mâine...in primul rând invata sa scrii corect!

| Mihaela_5801 explică:

Mai da ce glumeti sinteti...in primul rind sunt cuvinte care sunt scriese impreuna asta nu e din vina mea asa sau publicat! Cit despre "spoon" asa m-am desprin sa scriu pe net cu doi "oo"

| TommyMiller a răspuns (pentru Mihaela_5801):

"...nu e din vina mea asa sau publicat!"..."sau" se scrie "s-au", altfel are alt inteles! deci inca odata, pe site apare asa cum scrii, invata gramatica limbi române si limba româna daca vrei sa scrii versuri si sa fie si cititewinking

| CASANDRAAAAAAAA a răspuns:

Ar fi frumos happy daca n-ar avea atatea greseli gramaticale...