| demonangel24 a întrebat:

Voi aveti pisicii? Le iubiti mult? Cum le cheama? Ce parere aveti despre ele?

Răspuns Câştigător
| IcePhσeníx a răspuns:

Hei.
Eu am un motanel, il cheama Tomy.
Tomy este cu adevarat o blandete de pisic.
Cand vin acasa, asteapta sa deschid usa,(stiind ca mereu il mangai pe cap cand il vad), si sta in doua labute si..nu stiu parca ar vrea sa ma pupelaughing).
Da cu boticul lui pe la obrajii mei, in semn de afectiune.
Il iubesc nespus de mult si nu as renunta la nici un alt animal pentru el:X.
Sper ca ai inteles parerea mea despre pisicii.winkingbig grin.
Pa, Pa.

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Da, am o pisicuţă pe nume Izzie. Şi n-am nicio părere, e doar o pisică.

| Christina a răspuns:

Da, o iubesc dar sunt cam fitoase si indiferente, o cheama Katy si e birmaneza.

| Mădă0611 a răspuns:

Salut! N-am pisici. Nu imi plac ca mi se par profitoare. Poate nu toate sunt asa, dar de exemplu ai un caine si o pisica, nu le dai de mancare si merg sa imi caute singure. Cainele gaseste, mananca si se intoarce, pisica nu se mai intoarca cat timp o duce bine acolo :-j

:x :o3 http://1.bp.blogspot.com/......lative.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-ti spun sincer..nu,nu am pisici si nu-mi plac deloc ( nu e ceva personal ...in general nu sunt iubitoare de animale ) big grin

| DeatHPupp3t a răspuns:

Nu am pisici(cel putin nu sunt ale mele) dar are o prietena si le mai hranesc si eu si ma mai joc(,) cu ele. desi nici mie nu prea-mi plac...is destul de dragutebig grin

| MyBrownEyes a răspuns:

Da eu am doua pisici Paty si Feli sunt super dragute nu stiu ce masi face faraele sunt foarte dragastoase si jucause (au 4 luni) Cat timp dorm stau linistite in rest se joaca fara oprire.

Sper ca te-am ajutat!?!^-^