| Damon_8513 a întrebat:

Ce parere aveti daca un baiat ajunge sa fie cu o fata foarte bun prieten? (nu sa fie iubiti)

10 răspunsuri:
| Leon a răspuns:

Exista asa ceva doar temporar, dar la un moment dat va deveni aiurea pentru unul dintre ei. Eu am o foarte buna prietena, o stiu de doi ani, e o fata extraordinara as putea spune fara sa exagerez, numai ca nu ma atrage. Nu stie sa isi exprime femninitatea si e mult prea inhibata. Am incercat sa o schimb dar e foarte greu si n-am avut rabdare recunosc.
Am inceput sa vb mai rar cu ea pentru ca devenise chiar aiurea pentru ea.
La un moment dat se va rupe ceva, n-are cum sa tina la nesfarsit.
Gandeste-te ca bagi un baiat si o fata intr-o camera de 3 mp. Pana la urma ajung sa faca sex, de unde prietenie?
Dar paradoxal poate sa dureze mai mult decat prietenia dintre doi baieti.

| mona a răspuns:

O parere buna, mai rar asa ceva in ziua de azi

| Cristianne a răspuns:

Buna.Asa sunt si eu, cu multi baieti.Mi se pare dragutz.Adica...Nu multi baieti ajung sa fie draguti cu fetelesad. Daca tu esti la fel, pai foarte bine.>big grin

| HolyPotato a răspuns:

Mi se pare un lucru foarte dragut, iar cand unul dintre voi are o problema, celalat il poate ajuta privind lucrurile dintr-o alta perspectiva. Oricum nu e nimic jenant sa fi prieten fooarte bun cu o fata.Insa nu stiu cat va dura.La un moment dat unul dintre voi poate simti ceva mai mult pentru celalalt...

| Gabriel892 a răspuns:

Friend zone? laughing)

| yomisam a răspuns:

Prietenia e cel mai frumos lucru dintre o fata si un baiat!

| little4angel a răspuns:

E foarte ok.

| Elenutsaaaa a răspuns:

E foarte taree!

| AlinAlinul a răspuns:

Am o parere super bunahappy bff meu este o fatabig grin

| Elena_7341 a răspuns:

Asta e foarte bine... Poate ca acea fata o sa treaca printr`o cearta cu un baiat iar tu vei sti ce sfaturi sa ii dai deoarece esti baiat si sti cum gandesc baietii.