| AlexanderFlorea a întrebat:

Vreau sa adopt un pui de labrador, problema e ca stapanul sau este din Bucuresti, eu din Iasi. Exista vreun serviciu de curierat care l-ar putea transporta pana in Iasi? si cam la ce pret?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Singura solutie sa te duci cu trenul si-l aduci. Daca e mic nu te costa nimic trenul pentru el. Daca e mare jumatate de bilet.

1 răspuns:
| 2Low a răspuns:

Din pacate, nu.(Posta si Curieratul nu accepta asa ceva).
Trebuie sa te intalnesti personal.
In tren ai avea voie cu bilet bianco care e aproximativ 50% din contravaloare bilet dar trebuie sa fie un insotitor cu el.