| BlueSummer a întrebat:

Salutare. Am gasit pe un site de vanzare bichon, dar nu preciza de care fel (frise, maltese etc.). Puisorii aveau culori diferite (maro, alb, negru), dar nu semanau cu havanezii si nici nu scria ca ar fi havanezi. Intrebarea mea este cum sunt acesti bichoni de nici un fel? Sunt corcituri sau pur si simplu sunt bichoni fara alt nume? Fundita.

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Pai intreaba-l pe cel care ii vinde ce natzie sunt cainii. totusi sunt sanse mari sa nu fie de rasa pura. cauta pe net standardele raselor de bichon si vezi cate din ele sunt respectate de catei, dar in functie de varsta lor s-ar putea sa fie prea devreme ca sa-ti dai seama.

2 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

De parca ar conta rasa, culoarea, sau faptul ca ar fi corcituraoh go on

Daca iti place un caine celelalte chestii chiar nu mai conteazaoh go on

| Barbie333 a răspuns:

Suna acolo, si intreaba.