| SeBy_9318 a întrebat:

Am multi porumbei postasi dar e o problema la care nu stiu prea multe... si am crezut ca daca va intreb pe voi imi spuneti. sa incepem: cum am zis si mai sus am multi porumbei postasi dar e o problema... nu stiu cum sa fac sa se invete la mine in voliera au perechie au tot ce le trebuie dar nu se invata deloc daca le dau alcol nu stiu daca raman sau pleaca cineva mi-a spus ca daca le dau alcol ei uita tot si stau la mine pe voliera se invata la mine e adevarat? cine imi spune cum ii invat si faza cu alcolul FUNDA!

1 răspuns:
| pinkypuffy a răspuns:

Sa nu le dai alcol la faci rau eventual cu multa rabdare ai putea sa ii inveti pana atunci daca te intereseaza niste papagali de vanzare cu ar fi niste pui de nimfe sau de perusi sau agapornis fischeri