| SeBy_9318 a întrebat:

as vrea sa-mi invat toti porumbeii la mine in voliera imi spuneti cum? cu alcol nu sunt sigur ca merge mi-e frica sa plece va rog spuneti-mi dau funda+vot... Scz de categorie

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Pai depinde...
Daca ai primit/cumparat porumbei voiajori maturi,acestia vor pleca in locul unde s-au nascut. Daca porumbeii nu sunt voiajori,sau daca sunt pui de voiajor
ii poti lasa afara fara griji.
Insa trebuie sa ai grija la pradatori (pisici,ulii, dihori, chiar caini)
Vant in pene!

1 răspuns:
| SeBy_9318 explică:

Mai astept raspunsuri daca nu fundatongue