| Bubiko a întrebat:

Salutare. Imi putetispune cam cat costa un ham si o botnita pentru un amstaff de 10 luni? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0&biw=1152&bih=674

L-am primit ieri. O fetita.

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Cred ca cu maxim 100 ron iei si botnita si ham si lesa. Acum depinde si de unde iei, ca pot fi diferente mari de pret.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de unde le procuri.
Între 30 și 70 ron.
Pa, pa.

| adriangabor92 a răspuns:

40 lei

| marett16 a răspuns:

Ham aproximativ 40-50 lei(depinde de care cumperi) si botnita cam 70-80 lei. tr sa il treci la politie pentru ca se considera caine periculos.