| AndreYoman a întrebat:

Salutare!
Nu cu mult timp in urma am inceput sa caut si sa fac efecte de text in photoshop. Sunt cam incepator si ce am facut pana acum nu e cine-stie-ce, insa vreau sa stiu si parerea voastra.
Funda va primi raspunsul cel mai convingator(rasp. poate fi negativ sau pozitiv)

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna AndreYoman,
Si mie imi place sa editez poze, sa fac manipulatie de fotografii, sa fac efecte text si acum vreau sa invat sa desenez efectiv.
Am fost si eu incepatoare si tin sa iti spun ca mie imi place poza de la avatarul tau (si pun pariu ca e facuta de tine). Daca te straduiesti, o sa poti sa faci mai mult iar poate mai tarziu o sa castigi bani de pe urma lui.
Daca nu merge si iti pierzi rabdarea il poti pastra ca un hobby de pe urma caruia se pot castiga bani in cazul in care devii mai bun si iti postezi munca undeva (ia deviantart de exemplu).
Pa, pa si succes.

3 răspunsuri:
| Deeutzica a răspuns:

Eu am alte programe
dar nu stiu daca iti sunt de folos
dai tu com.da sa iti spun
iti voi spune raspunsu la o intrebare de amea cu un raspuns
da? dai zom daca ai inteles

| AndreYoman explică:

@Oana acum este ca un hobby si chiar intentionez sa fac profit peste cativa ani din asta, consider ca pana atunci voi fi ca intr-un stadiu de pregatire. Am cateva imagini pana acum facute de mine care cred eu ca sunt reusite: http://andreyoman.blogspot.com/p/galerie.html

| Ninuk a răspuns:

Frate si eu am lucrat in photoshop da e pierdere de timp...iti ia prea mult sa modifici o img.te sfatuiesc sa il lasi balta.de obicei lucreaza in photoshop profesionistii care castiga si bani dupa urma lui. e pierdere d vreme.