| FloareaLotusuluiAlb a întrebat:

Salutare TPU acum stau cu isicuta mea si scriu la calculator am 2 intrebari pentru voi prima ce nume sa ii dau pisicutei mele? (P.S e alba cu ochi albastri si e pui) si a doua intrebare cat inseamna 219.000 euro (in lei) o zi frumoasa in continuare happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
1. Molly sau Heidi
2. 993274.5 Lei (Curs BNR)

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Nume de pisicuta:
- Ari
- Sely
- Mely
- Love
- Blue Eyes
- Princess
- Pur-Pur
- Kitty
- Flory
- Flore
- Vio
- Luna
- Anabelle
- Bella
Chiar numai am nicio idee

2. 1008.29Lei

| NeaMih4i a răspuns:

Nume ai putea sa ii pui Bulgaras
si 219.000 euro in lei inseamna 48666. 6666667 lei

| diapopa a răspuns:

Cum adica ce sa ii dai? de mancare? sau ce ca nu ai fost deloc explicita.
iar la intrebarea cu banii: sunt 993274 lei

| FloareaLotusuluiAlb explică (pentru diapopa):

Mai citeste o data intrebarea cu atentie acolo scrie ce nume sa ii dau pisictei mele!

| diapopa a răspuns (pentru FloareaLotusuluiAlb):

Iti caut acum;)
sorry, greseala mea :))
uite aici un site cu o garmada de nume, ai de unde alege : http://www.animale.ro/nume-de-pisici
sper ca te ajuta pagina respectiva.
funda?
:*