| incandescentul a întrebat:

Am o colectie de peste 50 de bucati de TRIFOI CU PATRU FOI. am unul chiar si cu 6-7 FOI nu mai stiu sigur. credeti ca as putea sa le vand? Cam cat ati oferii voi pentru o asemenea colectie. Le am de cand eram mic. imi placea sa stau ore in sir cu nasul in trifoi si sa caut big grin

Răspuns Câştigător
| Reew a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau mi-as pastra colectia si m-as mandrii cu ea! Sigur o sa-ti aduca noroc daca nu ti-a adus deja! Gandeste-te ca unii oameni nu au gasit niciodata un trifoi cu patru foi, da pai u care ai gasit 50 iti dai seama ce noroc ai?happy

4 răspunsuri:
| sergiu76 a răspuns:

Se zice ca trifoiul cu 4 foi e purtatator de noroc si se mai zice ca norocul nu se cumpara, atunci cum poti sa il vinzi? mai devreme sau mai tarziu poate o sa ai noroc, asta daca nu il ai deja.bafta

| ⋆☆•♥ღ♫bubulicky♫ღ♥•☆⋆ a răspuns:

Vacii mele i-ar placea o asemenea gustare. le dai gratis?

| virshabhasthira a răspuns:

Chiar mi se pare interesanta colectia ta, e pasiunea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooooooo numai atatia? eu am 100 de trifoi cu 4 foi