| JamesWatson a întrebat:

Bună tuturor.
Știu că atunci când eram mai mic am auzit, că sunt anumite locuri unde mereu cresc trifoi cu patru foi (nu ca sunt toți cu patru foi, ci ca acolo mereu găsești) si ca s-ar afla ceva "comoara".
A auzit cineva despre acesta legenda?
Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| marinescub701 a răspuns:

Am gasit si eu zone de genul, desi e doar o legenda si nu e nimic adevarat, bucura-te macar de sentiment, dupa o vreme nu mai gasesti, la mine a durat cativa ani pana nu am mai gasit

| JamesWatson explică (pentru marinescub701):

Multumesc de raspuns. Sper să mai găsești

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da nu știai de chestia cu spiridușul și Sf Patrick? Păcat, au descoperit altii comoara înaintea ta.

| JamesWatson explică (pentru Catrice):

Este vorba despre comoara de la captul curcubeului. laughing) eu mă refer la alta legendă. Dar multumesc de raspuns