| just0stefana a întrebat:

..
Ar putea careva sa-mi dea mume de pisica, cat mai interesante, si mai usor de pronuntat...

P. S. nume pentru pisici...nu motani!

Răspuns Câştigător
| figaro a răspuns:

Mafy(NU vine de la mafiot/a e chiar un nume) big grin, asa o chema si pe pisica meatongue

20 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

happy pe a mea o chema Pamela si o alintam Pamy big grin poate fi o sugestie

| Șttefania a răspuns:

Dizzy
love struck

| Adella05 a răspuns:

Bijou(Biju)
Mitzy
Mika
Ania
Muzzet(Miuzet)
Ebby
Sellna
Suzy
Coco(chiar daca suna a nume de papagal, mie mi se pare ca se potriveste si la pisici )
Lary
Nana
Sisi
Snow Ball (imi place mult numele)

Stiu multe nume de pisici dar miar lua o gramada daca le asi scrie.

Sper ca te-am ajutat happy si succes la gasit numele potrivitwinking.

mira
| mira a răspuns:

Antena, Arabela, Atena, Liana.

| Cretaker a răspuns:

Felix
Mika
Scott
Kim

| aaaa12345 a răspuns:

Mimi, PufY, Dulcinica... daca vrei mai multe mesaj privat

| mistikk a răspuns:

FyFy, Misty, Mily, Mona, Mary, Kitty, Felly, Dina, Mitzy, Cocolina(asa o cheama pe a mea)Dona,

| Sconcsiş a răspuns:

Psicho, Nutline

| NothingImportant200 a răspuns:

Achit, Aalia Agora, Aisha, Aki, Akita, Asia, Alessia, Beky, Bella, Berlioza, Bonnie, Bonny, Capsunica, Caramel, Casey, Chandra, Doly, Emy, Gummy, Floppy, Fluffy, Flin, Jesse, Jessica, Leila, Lilia, Leondra, Mika, Mia, Mumuletzica, Mikidutza.Sunt foarte multe, dar nu am timp sa ti le insir pe toate. Oricum, sper ca ti-am fost de ajutor!

| Narfundo a răspuns:

Ciciu. Spune-l de 3 ori sa vezi ce bine sunalaughing. Depinde ce fel de pisica ai... daca e cu nasu pe sus, ai putea sa ii zici Ceciliarolling on the floor

| Doddel a răspuns:

Vanesa.

| Smiiilee a răspuns:

Sonia, Selena, Sweetybig grinbig grin, Suzzy, Ciucuras, Snow White(daca e alba)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miaunica

| ZaKid a răspuns:

Sincer mie imi place Kitty sau Miţa.

| Antonia154 a răspuns:

Betty

| oana_4978 a răspuns:

Fetita, mica, pufita, dody,

| GrecuCristi a răspuns:

Oglindahappy sau Lobby, Fulg, Aida, Samira, Pisiuca happy! Noria, Devias, Tziu:X Poti alege happy

| Trixx a răspuns:

Alia, Anya, Asy, Abba, Lusi, Ivette, Katy, Nuky, Elina, etclaughing sunt multe nume de pisici