| TheClassicGuitar a întrebat:

Vara asta as vrea sa ma duc intr-o zona turistica la munte. Daca ati mai fost voi sau stiti de locuri dintrastea? Vreau 80% ca "Hotelul" sau "CE o Fi" sa aiba Piscina. Multumesc!

1 răspuns:
| PeeWeeVi a răspuns:

Deci stiu un loc apsolut perfect unde am fost cu niste prieteni acum o saptamana. E la paltinis, pensiunea se numeste,, Pensiunea Marin,, si are si piscina si teren de tenis, si o sala unde este o masa de biliard si de ping pong!
Pensiunea este minunata si are o priveliste bestiala!
Intra pe net si o sa ramai surprins