| lentzig a întrebat:

Vreau sa le fac cadou parintilor mei o vacanta la munte. As vrea undeva prin zonele Bicaz sau Borsec sau Gura Humorului. Nu stiu insa ce sa aleg pentru vreau sa fie o pensiune de 2-3 stele, insa in "centru", nu o pensiune izolata, caci numai ei doi s-ar plictisi.As vrea sa fie chiar in mijlocul statiunii, in zona teraselor si restaurantelor, eventual sa fie un strand/ piscina in apropiere. Va rog sa-mi recomandati astfel de locuri.
Va multumesc.

1 răspuns:
| Printza a răspuns:

Pension la Roata, 3 stele e ok. happy Doar ca e mai la margine, mai in centru sunt de 4 stele.