| Sesebi a întrebat:

Salutare. Vreau pentru anul urmator sa merg in munti intr-o tabara itineranta cu cortul in spate happy Pana acum am fost in Apuseni o saptamana si in Retezat o saptamana. Urmatorul pe lista ar fi Muntii Fagarasi tot undeva la o saptamana. Deci intrebarea mea este. Poate cineva sa imi sugereze un traseu pe o saptamana pe care il pot urma? Preferabil in Fagarasi dar as vrea sa aud si alte variante happy Sa fie un traseu de dificultate medium spre greu

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.welcometoromania.ro/Fagaras/Fagaras_Trasee_r.htm
http://adevarul.ro/......index.html
Sunt unele care le-am facut in liceu fara prea mult antrenament.

| Sesebi explică (pentru Salontanul):

Da astea le-am vazut si eu. primul dintre ele e cu trasee de o zi daca nu ma insel...si al 2-lea nu sti cam cat timp ar dura sa il traversezi? adica pe unde am mai fost am scos undeva la 15km pe zi. deci nu cred ca e destul pentru o saptamana. oricum mai astept sa vad raspunsuri si mai tarziu dau funda

1 răspuns: