| miruntza a întrebat:

Saluttttt as vrea sa stiu cum pot sa gasesc si eu imagini de tip: ( imagine cu o fata si scrie - independenta este tare) - imagini cool.
Imi puteti arata un site sau cum sa le pot gasi...
POt sa fie si in engleza cu atat mai bine. multumesc.

4 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Dami un mesaj pe privat, unde eu o sati las id...am o imagine facuta de mine... m-am chinuit ceva la ea si e pe gusturile tale big grin
spune-mi daca o vrei(pe privat)winking
xoxo, mary peace sign

| Moneyandfame a răspuns:

Independenta este tare-imagini cool
Hahahhahahahahhahahahah

| paperplane a răspuns:

N-am prea inteles exact ce vrei. dar poti sa ti le modifici u si sa scrii acolo. daca vrei ti le pot face eu.sau scrie asa pe google la images...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foto-rol gasesti ce te intereseaza