| Sessionn a întrebat:

Scuzati rubrica... vreau un raspuns urgent.cei care sunteti din mediul rural si nu numai si care aveti animale de casa...si care la un moment dat au plecat de acasa in cat timp au venit inapoi? am catelul care a iesit pe strada sambata si nu a venit nici pana astazi. vreau sa stiu si ai vostri daca au aparut dupa o anumita perioada si care a fost cea mai mare..multumesc

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Da dacă nu au pățit ceva se întorc. Păi 3 luni, o pisică happy

| predator2 a răspuns:

Daca ai poza cu el pune-o cu o recompensa pe stalpuri poate cineva a gasit-o sau au loato si asta asteapta.