| ZgomotFaraSens a întrebat:

M-am saturat! Sunt numai jeguri de oameni! Ieri am iesit cu Prietena mea cea mai buna pana pe la 8 am stat linistite am vorbit ce-am mai facut, dar dupa s-a intamplat o nenorocire. Au venit niste baieti si fete care ii cunosteam si aia sunt niste golani care fumeaza. Prietena mea..si-a scos catelul la plimbare, dar era batran si l-a calcat masina! A plans mult alaturi de mine, iar dupa aia faceau misto am inceput sa-i injuram si ne-au injurat ei, dar doar atata. As vrea sa ma razbun pentru ca au facut- o sa planga! Eu fac carate de 6 ani and sunt foarte buna. Dar chiar i-am promis ca o sa plateasca aia pentru ce au facut! Un baiat din grupul ala e plecat de acasa, iar 2 fete de acolo sunt C**ve si fumeaza toti de acolo. Si faceau misto de noi! O fata este clasa 6 la fel ca mine, alta e a 8, iar ceialti baieti sunt Aveti niste sfaturi pentru mine?! Dau funda.
Scuzati categoria!

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Lasă tu oamenii, pune mâna pe carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu daca ii ignori te lasa in pace si imi pare rau pentru. prietena ta cea mai buna, dar sincer cred ca este mai bine sa vorbesti cu cineva mai in varsta (si de care ai incredere) despre ce s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci "carate"? rolling on the floor Cu C? Iar pentru simplul fapt că fumează un singur om nu poate fi socotit golan. Este drept, ăia care scriu pe TPU şi nu ştiu româna, ca tine, pot fi consideraţi nişte analfabeţi.

| ZgomotFaraSens explică (pentru anonim_4396):

Pentru astia.voi " perfectii " duceti-va naibii! Sii nici macar nu stii!? Okee? Nu ca doar fumeaza..la scoala toata lumea ii considera golanii..injura profesoarele. Dar daca nu stii nu comenta..adica pe bune! Nu te mai baga si nu mai intra pe TPU!

| ZgomotFaraSens explică (pentru anonim_4396):

Heii' stii voi astia " perfecti " sa va duceti la naiba! Scuza'mi limbajul dragawinking Nu stiu ce mai cauti pe o pagina pe care sunt numai oamenii civilizati! Si numai comenta daca nu ai habar ca aia chiar sunt niste " golani "... la scoala sunt stiuti ca fiind niste golani care nu invata, care injura profesoarele si multe altele! Am cerut o simpla parere, dar unii intrec masura. Si app nu e treaba ta cum aleg eu sa scriu o intrebare sau un raspuns! Pa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZgomotFaraSens):

Te-aă băga în mă-ta, dar la cât de proastă pari a fi aş spune că nici aia nu te mai vrea înapoi. Marş la şcoală, simbolul prostiei, şi vorbeşte-ne când ştii să scrii!

| Krisz13Tina a răspuns:

Daca ii ignori ii doare mai tare