| anonim_4396 a întrebat:

Se poate face surfing pe valurile din Romania?

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Queen, eu am vazut si surferi mai marunti...tongue

| Bishop a răspuns:

Nu...nu avem noi valuri asa mari laughing

leonardk
| leonardk a răspuns:

Nu. Ptr surfing e nevoie de valuri de peste 1, 5 m. La noi daca valurile ating 1, 5 m deja e furtuna.

| Princessee a răspuns:

Nu. Ca sa poti face surfing trebuie sa ai cel putin 2 m.

| adi a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.sunt valuri multe, dar mici.numai cei mari fac valuri mari.eu am facut niste valuri pe TPU, de era sa ajung pe mal.si asa nu sunt sigur.

| ciupy a răspuns:

Cred ca da nu stiu sigur... poti incerca.

| liviupaun a răspuns:

Se poate dar mai in larg

| laura_2327 a răspuns:

Categoric nu! deoare ce valurile noastre romanesti sunt prea mici. daca vei sa incerci poti doar in timpul une furtuni pe mare dar e PREA PERICULOS! si te sfatuiesc sa nu incerci :*