| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Cam cat ar costa o placa de surfing in Romania?

Răspuns Câştigător
| HenryHorn a răspuns:

Iti pot sugera sa te duci la Decathlon la Bucuresti langa mallul Plaza are un departament intreg de costume si placi de surf.

9 răspunsuri:
| AleDia a răspuns:

Uite aici un site http://www.decathlon.ro/2367-placi-surf... sper ca te-am ajutat FUNDA?

| Eduard619 a răspuns:

Cea mai ieftina este de 500 lei si poate ajunge si la 2000 3000 lei

| alexaaa321 a răspuns:

Aproximativ 1500 roni. Da unde te duci? happy

| Mihai_Vlad_1998 explică (pentru alexaaa321):

O scurta vacanta in AustraliahappyVi cu minelaughing?

| alexaaa321 a răspuns (pentru Mihai_Vlad_1998):

Eh... daca nu te duci in hawai nu mai are niciun farmec happy

| Mihai_Vlad_1998 explică (pentru alexaaa321):

Nu e departe de Australia facem vreo 3-4 ore cu vaporu pana in Hawaiilaughing