| Sabiiii a întrebat:

Semnati petitia pentru salvarea animalelor din China. Video'ul este socant.

http://www.ptroa.co.il/petition/ [ va rog cei care ati semnat sa lasati un comentariu.
Multumesc :)

4 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Am semnat imediat dupa ce am vazut videoclipul.Este ingrozitor ce pot face unii oameni fara suflet.Am inceput sa plangcrying cand am vazut in ce hal erau chinuite acele animalute care nu aveau nici-o vina.Cum pot sa jupoaie un animal de viu, nu se gandesc prin ce dureri trece.As fi semnat de 1000 de ori daca as fi putut.

| LoveNiki a răspuns:

Semnat!

| Laura1092 a răspuns:

Eu am semnat petitia si am lasat si comentariu. Of bietele animale.

| smile20000 a răspuns:

Vai saracele animalle crying