| Anca a întrebat:

Semnati si voi petitia! Animalele MERITA!

http://www.petitieonline.ro/petitie-p21865051.html

16 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu sunt de acord cu politia animalelor dar nu sunt de acord sa-mi dau datele personale si e-mailul... asa, oricui!

| Anca explică:

Pupilly, nu e nici o intrebare, dar siteºul se numeste toti pentru unu!
Asa ca, hai sa ne unim toti pentru un animal neajutorat!
Trebuie sa facem ceva pentru ele!

| Anca explică:

Baru, si pentru mine la fel.
Stii cum este : Un animal nu va musca niciodata mana care l-a hranit. Pe cand un om...

| Anca explică:

Sunteti patetici!
Adresa de mail nuºi adresa de acasa!
O poate folosi oricine! Doar nu crezi ca, daca iti vede cineva adresa de mail, stie si unde locuiesti.

Si nu uita de protectia datelor personale. Exista lege pentru asa ceva.
Nu va vede nimeni adresa de mail acolo, nu fiti absurzi!

| Anca explică:

Cu placere annie!

Sper sa se stranga semnaturile necesare sad

Si sa se faca ceva BUN in tara asta de ***!

| baru a răspuns:

Nici nu stau pe ganduri Pentru mine animalele de cele mai multe ori reprezinta mai mult decit uni oameni daca pot sa-i numesc asa Pa

| hashe86 a răspuns:

Semnat
sper sa se adopte legea, ar mai fi inca un pas spre bunastarea animalelor din tara asta, animalofoba.

| andreea_1536 a răspuns:

Am semnat:) daca vreti sa ajutati animalele veniti vineri in bucuresti in fata primariei la ora 11.este miting pentru protectia animalelor.
http://mirunik-protectiaanimalelor.blogspot.com/

| Andutsaa a răspuns:

Am semnat:*...animalele chiar meritahee hee...chiar ma bucur ca mai sunt si oameni cu suflet mare>big grin

| annie_9752 a răspuns:

Am semnat petitia! Iar pentru cei care se intreaba de ce se cere adresa de e-mail, va spun eu:pentru a se face totul corect, ca la carte! Animalele chiar merita pentru ca, spre deosebire de oameni, ele stiu sa iubeasca neconditionat si indiferent de cum arati, ce esti sau cum esti! Felicitari pentru aceasta postare, Anca! Multumim pentru ca ne-ai adus la cunostinta si multumesc tuturor celor ce iubesc animalele! Multa sanatate si o zi minunata!

| Sofffie a răspuns:

Da:d

| stefangeles a răspuns:

big grin Semnata si sper sa fie si aprobatabig grin

| omtraisiomvedea a răspuns:

Am semnat.happy

| Pupily92 a răspuns:

Si intrebarea unde e?

| Pupily92 a răspuns:

@Elianna am exact aceeasi parere cu tine.eu am foarte putine site-uri pe care mi-am facut cont.si mi-am facut cont pentru ca a fost necesar pentru a downloada diferite fisiere fie personal, fie pentru scoala. si pot primi enşpe mii stupizi!