| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog semnaţi petiţia pentru eutanasierea câinilor vagabonzi la linkul : http://www.petitieonline.ro/......5051.html.

7 răspunsuri:
| BogdyBogdan a răspuns:

Gata. b-)

| Cruciuliță a răspuns:

O sa semnez petitia pentru STERILIZAREA lor! Intotdeauna. Dar NEVER pentru eutanasiere.

| LucaTheodor a răspuns:

Am semnat!

| SteelShadow a răspuns:

NU VOI SEMNA NICIODATA ASA CEVA! Bine ca atunci cand se puteau depune baini ca sa se salveze cainii nimeni nu a facut nimic! Si cainii mai fac rele dar sunt animale. NU E VINA CAINILOR, E VINA OAMENILOR!

| amytzzu2000 a răspuns:

Nici vorba nu semnez,da ce crezi ca is rivala cainilor, caini sunt prieteni, ma rog uni sunt rai, dar doar sa se apere, intelegi? altii sunt turbati din cauza ca asa e firea lor.deci nu ne poti convinge sa semna asa ceva!

| pinkangel21 a răspuns:

Imi pare rau...
NU!

| Maya2003 a răspuns:

Draga hinghierule nu voi face asa ceva deoarece acei caini nu te vor musca daca nu te apropi si nu il bagi in seama si cainele este cel mai bun prieten al omului el iti este loial, te iubeste si te apara si pelanga sunt very funny