| dia_8663 a întrebat:

Sims 3 are ceva ce-mi poate strica calculatorul?

7 răspunsuri:
| Fexy a răspuns:

Nup...

| Hassel a răspuns:

Daca n'are virusi, nu prea are ce sa-ti faca la PC. Dar trebuie sa ai cerintele minime de sistem(daca ai placa video mai slaba PC-ul o sa-ti mearga cu incetinitorul). De asemenea trebuie sa ai si 2GB liberi pe hard(dupa ce ai instalat jocul)winking

| Keilly a răspuns:

Nu are. numai daca cumva l-ai luat cu virusi. daca ai luat virusi iti recomand sa nu il istalezi caci iti va merge nasol pc-ul

| DD_4997 a răspuns:

Nu nubig grin

| stefan994 a răspuns:

Daca nu are virusi atunci jocul nu are nimic ce iti poate stica sau afecta performantele pc-ului.insa daca ai indoieli cel mai bine e sa mergi intr-un magazin de specialitate si sa iti cumperi jocul original de acolowinking bafta

| xGummiBearTheiax a răspuns:

Are nevoie de spatiu mult. Si mie mi-a facut probleme.
Te sfatuiesc sa incerci sa-l instalezi dupa ce ai reinstalat windows-ul sau vista basics sau 7, daca problema e de imagine, inseamna ca e vorba de niste plug-ins lipsa.

| danyela_2801 a răspuns:

Nu-ti poate strica pc-ul.Doar daca l-ai luat cu virusi!