| TiMan a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste ghicitori amuzante si mai complicatebig grin

Răspuns Câştigător
| Buggy a răspuns:

"Ce are-in burta cuie, Busteni in spate, Viteza, Insa picioare ioc!"Sper ca te-am ajutat! Funda?

7 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Mie asta imi place cel mai bun:(cred ca ai auzit de ea)
Cam asa era: ce are 4 picioare, apoi 2, si apoi 3... ceva de genu era nu mai tin minte bine.:)
Si raspunsul: omul
Ca cand e bebelus merge in patru cand creste in doua picioare si apoi cand e batran in doua picioare si un baston.
Dar sunt sigura ca o stiai
Asa ca uite un site:
http://www.angelfire.com/mi/misumal/ghici.html
:D
Si aici un test interesant
(despre ghicitori)
http://teste.haios.ro/teste.php
Papa :D :)

| Buggy a răspuns:

Am uitat sa-ti pun raspunsul. E (corabia).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai : care este cel mai fierbinte loc al femeii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde au femeile parul cret?

| izabella99 a răspuns:

Ce e lunga, are la un capat par, incepe cu p si se termina cu ula? ...pensula...