| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva pe ce data mai exact apare revista Popcorn? happy

Răspuns Câştigător
| BlueBroom a răspuns:

Vine in fiecare luna, deobice in prima zi din aceea luna(daca nu e in prima zi din aceea luna este in prima saptamana-dar cel mai des apare in prima zi din luna respectiva)

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Revista Popcorn apare o data pe luna, mai exact in a doua saptamana a lunii.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De ce nu iti faci un cont gratuit la ei si vei primi prin mail toate informatiile legate de revista.Bafta!
http://www.popcorn.ro/? c=12

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e o anumita data xD. vine in fiecare luna asa ca ai si u grija si da o fuga pana la chioshc laughing

| momo a răspuns:

Pe la sfarsitul lunii. Adica nr. din decembrie apare cam pe 29, 30 noembrie (adica pe la sfarsitul lunii precedente).
Vezi ca nr. din decembrie a aparut.