| MalinaH a întrebat:

Stie cineva de ce nu mai apare revista POPCORN?

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Au fost dati in judecata, ca au avut un articol furat si nah, momentan nu mai apare, dar am inteles ca va reaparea de pe 20! Funda?

2 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Din pacate, revista nu v-a mai fi, am auzit ca motivul desfintarii este ca revista Bravo a cumparat revista Popcorn. Nici site-ul nu mai merge sad

| MrsEinstein a răspuns:

E o porcărie, pe bune. Revista POPCORN a fost cea mai tare revistă, până când a apărut BRAVO-o porăcarie. Sincer îmi este dor de POPCORN.