| cristt12 a întrebat:

Stie cineva cand incepe sezonul de pescuit?Dau funda!

Răspuns Câştigător
| GMpescar a răspuns:

A inceput dar nu la rapitor...la pestii pasnici.deschiderea sezonului de pescuit la rapitori incepe cand se inchede cel pentru pasnici adica in 5 aprilie
el se deschide la pestii pasnici pe data de 5 iunie!
app! FIR INTINS!

2 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Timp de 4 zile, în Piaţa Constituţiei din Bucureşti, chiar în faţa Casei Poporului, se reunesc cei mai importanţi producători şi importatori de echipament de pescuit sportiv.

Evenimentul deschide sezonul de pescuit şi vă oferă posibilitatea de a participa la lansările noutăţilor anului 2012

Inseamna ca sezonul a inceput acum cateva zile.

Sursa: http://www.libertatea.ro/......83682.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe baltile cu taxa, imediat ce se dezgheata apa; eu numai acolo merg.