| Daniela_3373 a întrebat:

Stie cineva cine canta si cum se numeste melodia de la sfarsitul fiecarui episod al telenovelei "Paradisul blestemat"? (Tormenta en el paraiso)

Răspuns Câştigător
| d3utsy a răspuns:

Mariana seoane - atrevete a mirarme de frente... daca e asta :d

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariana Seoane atrevete a mirarme de frente. Aceasta este. Iar personajul care o canta in film se numeste Maura Duran.

| Daniela_3373 explică:

Mersi mult asta era :*

| ElenaMariaIonutNatalia a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vxYAo6MxpvM asta cred ca este. nu urmaresc filmul dar sper ca ti-am putut fi de folos.

| laryssa14 a răspuns:

Mariana seoane atrevete a mirarme de frente