| BeHappy_7009 a întrebat:

Stie cineva cum se fac acele codite impletite cu ate colorate prin ele cum poarta tigancile? Va rog, spuneti-mi, dau stea, medalie, funda, orice!

Răspuns Câştigător
| Pisiii :x a răspuns:

Tare faza cu stea, funda, medalie laughing)
asa...deci: iti iei 3 suvite de par pe care doresti sa le impletesti.Iti legi de ficare suvitta cate o ata colorata de marimea parului.[exemplu:pe o suvita ata mov, pe una rosie si pe una galbena] si impletesti.
Succes!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ceva mai rezistent cauta sa iti faci DREADLOKS ca Bob Marley te tin toata viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fta mea iti trebuie ata de aia calumea nu de aia te cusuthappy sa stii si rezista:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e foarte simplu iti iei trei sau patru suvite de par depinde cum vrei sa-l impletesti eu iti sugerez trei si pe fiecare suvita iti legi acele ate colorate apoi impletesti normal.
vor arata super in parul tau sper sa-ti fie de folos cea ce tiam spus.

| BeHappy_7009 explică:

Merci, dar ma gandeam la ceva mai rezistent.mai aveti informatii? :-ss