| secondhand a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun site de unde poti invata sa dansezi?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca gasesti pe youtube destul filmulete cu tutoriale despre dans

| lucian_2018 a răspuns:

Depinde ce vrei tu sa inveti. Daca vrei ceva simplu gasesti o multime de filmulete si tutoriale dar pentru ceva mai complex cum ar fi breackdance, tango (si nu numai) te sfatuiesc sa cauti un antrenor.

| secondhand explică (pentru lucian_2018):

Ms..cred ca o sa imi caut un antrenor.

| lucian_2018 a răspuns (pentru secondhand):

De curiozitate. Ce dans vrei sa inveti?

| secondhand explică (pentru lucian_2018):

Poi as vrea sa invat vals, tango, samba, cha-cha, salsa, etc... dansuri de astea plus streetdance si alte dansuri moderne.

| lucian_2018 a răspuns:

Pentru streetdance o sa gasesti tutoriale, pentru toate o sa gasesti cateva tutoriale de fapt. Dar acestea nu te vor ajuta foarte mult. Vei reusi sa inveti cativa pasi insa nu e de-ajuns.