| cryssu2008 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara o maimuta din Constanta sau din Romania?

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

In primul rand e ilegal sa detii o maimuta
cred ca te referi la un capucin maimutica aia mica si frumoasa
si eu m am interesat la un moment dat dar am aflat ca se gaseste foarte greu pe piata neagra si e si foarte scumpa!
oricum gasesti greu orice rasa de maimuta care o vrei si sunt si scumpe
mai bine ia ti o veverita la 1mil jumate din mall sa vezi animal de companie haios ce e

5 răspunsuri:
| Visatoarea a răspuns:

Hmm...la circ?!
Sau la zoo.

| BlueStar12 a răspuns:

O maimuta adevarata? :O Pentru ce?
Daca vrei una de plus cred ca gasesti in orice magazin de jucarii

| missClumsy a răspuns:

laughing deci pentru ce Dumnezeu ar putea sa iti trebuiasca o maimuta?

| Bradster a răspuns:

Iesi la orice bulevard...vei gasi o droaie happy

| CristinaCrisy a răspuns:

Imi place intrebarearolling on the floor