| smar2studios a întrebat:

Stie cineva de unde pot face rost de un chihuahua la pret mic, sau ideal sa fie dat spre adoptie?big grin Am cautat pe net si nu gasesc nimic, si vreau sa-i fac cadou prietenei mele care isi doreste mult unul. Mersibig grin

Răspuns Câştigător
| miry a răspuns:

Ai putea merge si la magazinele de hrana pentru animale sa intrebi sau celmai bine la un cabinrt veterinar ei sigur au si animalute pentru adoptie

2 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Suna la nr0723642504

| petitdreamer a răspuns:

Http://www.petshop-online.ro/

http://www.catei-de-vanzare.ro/Chihuahua_22.html

vezi aici ce te intereseaza...sunt si cu livrare la domiciliu pe prima adresa...