| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Vreau sa fac un cadou prietenei mele. Ea isi doreste un microfon pentru calculator. dar nu microfon dinacela pentru.calculator vrea microfon microfon. exista?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Presupun ca ea vrea un microfon wireless. Se gasesc cu siguranta doar ca sunt mai scumpe decat cele standard.

3 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Vrei microfon pentru calculator dar sa nu fie pentru calculator. Si eu vreau o palarie verde, nu prea verde dar sa fie verde. Tu te auzi ce spui?

| adeana a răspuns:

Sigur ca exista, dar pe langa microfon ai nevoie si de o placa de sunet foarte buna, niste cabluri si mufe speciale.
Ar fi bine sa mergi la un magazin specializat sau sa apelezi la cineva care se ocupa cu asa ceva si sa te interesezi bine cum sta treaba. Magazinul Muzica are de toate si scule si oameni care sa te sfatuiasca.

| ralucaralu a răspuns:

Da.cu siguranta exista.eu am vazut mai demult in metro...