| madalina97_7115 a întrebat:

Stie cineva filme din astea de groaza dar dinalea de groaza rau.Va rog! si daca puteti imi dati si un link de unde sa le copiez dar nu e obligatoriuhappyMersi!

13 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

The Founth Kind
Paranormal Entity
The grudge

| tia a răspuns:

Blood the last vampire, Mum and dad, Quantum Apocalypse,...

| Ioana_2793 a răspuns:

Jennifer’s Body, Feast III: The Happy Finish, Drag Me to Hell, Friday the 13th... happy

| fatutzaanutza a răspuns:

Uita-te pe discovery vineri de la 10 seara happy ii mai mult mister decat horror da daca prinzi un ep infriocashtor o sati placa

| edy_1943 a răspuns:

Paranormal Activity

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scarry movie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda frate cine imi da un film sa mapish pe mine sa bage ID m1ha1tza80 multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tain2008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! pe www.filme de groaza 2010.com

| QuinnElite a răspuns:

Shutter (2004) deci ma crezi ca m-am pisat pe mine de frica n-am putut sa ma uit la tot!

| deenisa1000 a răspuns:

Ppai intra pe gle si scrie filme de groaza extra 2011

| andreea31121997 a răspuns:

Fenomene stranii