| daηă a întrebat:

Stie cineva niste jocuri ca in viata reala? ca si sims dar gratis...pentru ca sims nu mai e in magazine l-am cautat sad

21 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Second Life, se descarca gratuitwinking

| lucu a răspuns:

Mai stiam eu unul dar nu mai tin minte cum se cheama daca vrei sa iti dau un link de unde poti trage sims trimite-mi prin msj sper ca merit raspunsul castigator

| Alextpuro a răspuns:

Metin2 descarcal de e gratis pe siteul asta www.metin2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...desi si eu as vreacrying((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cauta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi pare rau nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai is niste jocuri ca ourworld ceva in genul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca stiu eu deci scrii pe google, dar nu stiu daca e pe gratis jocuri ca in viatat reala si iti da dana apropo eu sunt marya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virtual families

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu sims daca vrei til trimit la id :butnaruroberto acolo da-mi add si ti-l trimit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ajuta la ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singles Flirt up your life e aproape fix ca sims

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims e in ploiesti la carrefour dar stiu MY LIFE un aparat micut sau second life teen pentru copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu secret builders dar trebuie sa-ti faci cont ii gratis si eu m-am facut. Mi se pare ca ii fain acum nu stiu ce iti place tie!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e imvu ori kaneva eu joc imvu ca kaneva nu merge. La tine o sa mearga sunt sigura si eu am vreo 10 conturi pe imvu mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Second life

| iulyluvy a răspuns:

Te pot asuta woozworld daca ai peste 18 poti sa cumperi wooz si saiti iei ce vrei are haine misto

| iulyluvy a răspuns:

Va rog spuneti-mi cum se descarca second life va implor

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Alextpuro.unde e metin2 ca in viata reala?~!?!? tu asa faci in viata reala? iei o sabie si incepi sa omori animale? si peste putin timp inveri vraji?!?! tu cred ca ai stat prea mult pe calculator incat metin a devenit pentru tine viata reala...

| Mafiei_Mafiotul_1994 a răspuns:

Eu ti-as sugera facebook