| daηă a întrebat:

Stiti niste jocuri ca in viata reala? ca si sims online?(Gratis)|big grin?

10 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Tu de fapt cauti simulatoare...
ceva mai complex e gta 4

| BiiBiis a răspuns:

Second Life winking

| AlbertRock a răspuns:

Incearca sa descarci gta san andreas si pe urma iei samp 0. 3a de pe un site.Il instalezi in folderul unde ai gta san andreas si intri in shortcutul cu samp0. 3a. Pe urma vai inveti si tu ce e de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu datu de unde stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu datu de unde stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu datu de unde stii?

| Myruna_1378 a răspuns:

Pai nu este ca in viata reala dar este foarte bun si mi-a placut mul este world of warcraft te sfatuiesc sa-l incerci

| Andrey_8013 a răspuns:

Salut...stiu eu unul super se numeste Small World incearca-l si iti va placea iti garantez. Faci cateva misiuni micute si faci bani de duci la disco unde vr tu e ca in viata reala, iti iei si catel..bafta:*

| Andrey_8013 a răspuns:

Incearca Small World este cel mai bun incerca si o sa vezi. E ca in viata reala(^_^)