| qLoveSmileღ a întrebat:

Hey all... Spuneti'mi si mie niste jocuri 3D ( ca in viata reala ) gen sims...

7 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna, am sa-ti spun eu cateva jocuri 3Dhappy :

-Imvu
-Second Life (am auzit, eu inca nu l-am incercat dar cred ca e 3D)
-Roller Coaster Tycoon 3 ( parca era si 2 dar nu e chiar asa... 3D)
-SanAndreas IV (e super dar e mai pentru baieti)
-Bus Driver (cu autobuzelaughing )
-YoVille (e pe facebook dar nu e chiar 3D, dar e dragut jocul)
-Jojo's Fashion Show 1, 2 si 3

Nu prea mai am idei... Dar sper ca te-am ajutat.Bye-bye!

| qLoveSmileღ explică:

DeisaDiana, si daca n'am chef? Ce crezi? Ca fac ce vrei tu? laughing Poate mie nu imi plac jocurile sau poate ca le stiuwinking.

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Pai este super Imvu si Lady Popular.

| Iuliiikkk a răspuns:

-imvu
-miss bimbo
-lady popular
-farmville(asta doar daca ai facebook)

na nu stiu, hai te pup:*

| DidudicaDi a răspuns:

Pai daca zici ca le dai funda dale +

| margareta66 a răspuns:

Este Clunpenguin mai este si Pandanda mai este si Secretbuilders

sper ca ti-am fost de alutor!

| AnimeLife123 a răspuns:

Incearca pe :https://www.google.ro/......https?/url

Sunt foarte multe jocuri 3D... sau daca vrei jocuri 3d de downloadat multiplayer incearca :Metin2, IMVU, 4story, Aion, I'predator,
Dogfight ( e cu avioane ) :) ...NFS world

Daca vrei jocuri downloadate 3d simple :My horse and me, Zoo tycon 2, NFS ( este cu masini ), GTA, Horse planet, horse life,

Online 3D :I like fly a bird 1/2/3...,Sherwood,Club marian, ( astea sunt multiplayer), Angry grand run, Burning rubber 1/2/3/4 ( Cu masini )...Lif,My horse club, Horse eventing 1/2/3/4