| AlexandruPorfir a întrebat:

Stie cineva un adăpost de pisici unde pot adopta o pisica persana/siameza? Prin jud. IASI jud. Suceava

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pisicile de rasă se vind pe bani nu se dau spre adoptie, gasesti pe olx cu preturi incepind de la 500 lei in sus, doar trebuie sa cauti si sa vrei sa dai bani, gratis gasesti pe strada maidaneze, sunt bune si alea te apăra de soricei.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O "pisi" cu patru picioare sau cu... două?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru floresdemayo):

O blondă, daaa si eu as adopta unalaughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce il intrebi de preț?
Nu a zis "vino", ci "du-te"! big grin

| johnnny123 a răspuns:

Ce-mi plac astia care vor sa adopte animale, dar sa fie de rasa.
Daca nu e de rasa nu e tot un animal care are nevoie de adoptie?

Daca tii neaparat sa ai un animal de rasa, du-te frumos si cumpara-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De rasa nu gasesti pe strazi
Ia corcitura ca sunt mai destepti si mai sanatosi

| Dddonkey a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca sunt neaparat mai sanatosii, dar sigur au nevoie mai mare de tine.
Maine o sa vrea un jaguar dar pur.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vrea sa stea în casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru rase rafinate va trebuie sa te duci la ATM sa scoti un teanc de cash.