| Alexxandru98 a întrebat:

Stie cineva un centru de adoptii caini in cluj napoca, turda sau campia turzii please din tot suflettu! si cum sa imi conving parinti sa ma lase sa adopt unu!

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Draga Alexandru, te pot ajuta! Dupa ce ti-ai lamurit parintii trimite-mi un mesaj.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adapostul 'Arca lui Noe' din Cluj-Napoca. Daca doresti detalii, contacteaza-ma pe email: dalish_mage@yahoo.com

| Andreias12 a răspuns:

Spunele ca tu vei avea grija de el, tu il vei hrani, il vei plimba, il vei scoate afara de cate ori are nevoie, ii vei face baie, il vei da cu solutii anti purici, il vei peria si te vei duce cu el la medicul veterinar

Prin situatia asta trec si eu, vreau un catel, dar nu ma lasa