| justdanceklihkuugiuhb a întrebat:

Unde pot afla programul trenurilor [campia turzii-cluj napoca]pls.laughing

4 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Http://www.mersultrenurilor.ro/
de aici afli la ce ora pleci, rute de intoarcere, pretul biletului, indiferent de clasa, sau daca ai reduceri pentru elev/student.

| Hypathia a răspuns:

Da, poti afla aceste informatii si de pe net, dar nu la fel de precis cum le poti afla de la o agentie CFR. Pe internet datele sunt actualizate mai greu, stiu ce spun, am trecut prin asta. Bafta!

| v1sE a răspuns:

PE http://www.infofer.ro/, vii la cluj? poate iesim la o cafea :)))

| justdanceklihkuugiuhb explică:

Nici nu se pune problemalaughing